T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADIYAMAN / GERGER - Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haberler

May

Kocaeli/Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje Okulu , Adıyaman/Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Kardeş Okul olarak yardım için kermes düzenledi. Yapmış oldukları değerli çalışmalarıyla bizlerin kalplerine dokunan ve depremde vefat eden meslektaşlarımızın ruhalarına ulaşacağını temenni ettiğimiz manevi destekleri için kardeş okulumuz Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje Okulu Müdürümüz Sayın Beyhan TULUMEN KARABAYIR' a ve emeği geçen herkese Teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Kardeş okulumuzun yaptığı bu çalışmaların okullarımıza ve daha nice genç nesillere bu yolda ışık olacağını temenni ediyoruz.

May

" Trafik ve İlk Yardım Haftası " etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen seminerde trafik kurallarının önemi  ve trafik kazalarının azalması için gerekli önlemler hakkında öğrencilerimize bilgi veren Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Büro Amiri Komser Yardımcısı Sayın Seyfullah DAŞ' a teşekkürlerimizi sunarız.

Ara

Ara

40 ŞAİR 40 ŞİİR PROGRAMI DÜZENLENMİŞTİR

Ara

Ara

Öğretmenler günü dolayısıyla okulumuzda idare ve öğretmenler biraraya geldi. Güne anlam kazandıracak güzel bi yemek ardından çam sakızı anlamlı hediyeler verildi. Bu güzel günde bizi onore eden idaremize teşekkür ediyoruz

Ara

Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi "1. Dönem 1. Veli Toplantısı" yoğun katılımla gerçekleşti.

Ekm

CUMHURİYETİMİZİN 99. YILDÖNÜMÜNDE OKULUMUZDA PANO ÇALIŞMASI DÜZENLEDİK.

Ekm

Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencilerine ders çalışma,motivasyon ve YKS sınavı hakkında okulumuz idarecileri ve ilgili sınıf öğretmenleri konferans düzenledi. 

Ekm

Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak mevlidi nebi haftasını coşkuyla kutladık. 

Ara

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u anma haftası kapsamında okulumuzda program düzenlendi. Programın hazırlanmasında öğretmenlerimizden başta Ceylan Gürgöze ve Kadriye Karaman olmak üzere emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

Ara

Okuyorum Projesi, Öğrencilerimizin okuyan, düşünen, yorumlayan, eleştiren, medeniyetimizin kültürel mirasını değerlendirebilen, zenginleştiren ve yaygınlaştıran; okumayı bir yaşam biçimi hâline getiren, arkadaşlarıyla kültürel zeminde yeni bağlar kuran bireyler olarak yetişmelerini sağlamak ve onların bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal, edebi ve meslekî gelişimlerine çok yönlü katkıda bulunmak amacıyla uygulanmak üzere hayata geçirilmektedir.

Oku-Yorum" Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Projesi tüm Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip okullarında uygulanmak üzere hayata geçirilmektedir.

Proje ile ilgili dosyalara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

Kas

Ekm

İlçe genelinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu şiir yarışması lise kategorisinde, öğrencilerimiz dereceye girdi.

1.Olan öğrencimiz Yeter Yılmaz 

2.olan öğrencimiz Safiye Işık

3.olan öğrencimiz Yağmur Güneş

Ekm

Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak ilçe genelinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına katıldık.