T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADIYAMAN / GERGER - Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi

Etiket Sonuçları: gergeraihl

Nis

EBA KULLANIMI HAKKINDA BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

 Okulumuz Rehber  Öğretmeni Feyza TEMİZYÜREK  Okulumuz Öğrencilerine  eba kullanımı konusunda öğrencilerin eba'yı daha verimli kullanmaları ve özellikle 11. ve 12. sınıflar için Eba akademik desteğin önemi hakkında bilgilendirme semineri düzenledi.

Mrt

Tarihin her döneminde milletleri oluşturacak ve hürriyetlerini ortaya koyacak birçok marş yazılmıştır. Yüce Türk milletinin hürriyetini ortaya koyacak marş ise bundan tam 103 yıl önce Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınmıştı. Cepheden cepheye koşulan o savaş yıllarında kahraman Türk ordusuna ister cephede isterse de cephe gerisinde moral vermeye çalışan Türk halkı büyük çaba sarf etmişti. Bu çabanın manevi cephesini ise Mehmet Akif Ersoy İstiklal Marşı’nı yazarak göstermişti. Aradan tam 103 yıl geçmesine rağmen o manevi cephe hala daha Türk milleti tarafından dimdik ayakta tutuluyor. 

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı" Kaymakamımız Sn.Ömer SAYGILI, Belediye Başkanımız Sn.Erkan AKSOY, Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Kemal KARADAĞ, İlçe Emniyet Amir Vekili Başkomiser Sn.Yalçın YARDIM,  diğer protokol üyeleri ve okullarımızdan öğretmenlerimizin de katılımıyla 12 Mart Salı günü Cumhuriyet İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir. Okulumuz Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür ederiz.